Klupska singl liga 2017

Objava 18.08.2017.

 

KLUPSKA SINGL LIGA 2017. GODINE

Obzirom na broj prijavljenih igrača liga se odigrava na način da su igrači podijeljeni u dvije grupe te će svaki igrač može odigrati 13 mečeva.
Mečevi se igraju na dva dobijena seta, umjesto trećeg seta igra se produženi tie-break do 10.
Rezultat prijavljuje pobjednik SMS-om na 098/334-870 ili na mail: mario.manojlovic.2@gmail.com
Teren se ne plaća, a domaćin (prvonavedeni igrač u rasporedu) organizira meč i donosi nove loptice, te časti pićem.
Pobjeda u grupi donosi 3 boda, poraz rezultatom 1:2 1 bod, a poraz rezultatom 0:2 0 bodova.
Poredak u grupi se određuje:
1. brojem bodova
2. u slučaju istog broja bodova međusobnim susretom
3. u slučaju kruga 3 ili više igrača sa istim brojem bodova omjerom setova ili gemova u međusobnim susretima, a potom omjerom setova ili gemova sa ostalim igračima u grupi
Po završetku natjecanja po grupama, razigrava se za poredak i to prvi iz prve grupe protiv prvog iz druge grupe za 1. mjesto i tako redom: 2-2, 3-3 itd.
Igrači koji bez opravdanog razloga ne budu odigravali svoje mečeve biti će brisani odlukom voditelja. Ukoliko meč aktualnog kola nije moguće odigrati zbog spriječenosti jednog od igrača, onaj igrač koji je u mogućnosti igrati dužan je pokušati odigrati neki od slijedećih mečeva po rasporedu.
Mečevi se mogu po dogovoru igrača odigrati i prije određenog termina, a moraju se odigrati ako jedan od igrača zna da će biti zauzet u vrijeme kada bi meč trebalo odigrati.
Igrač koji je zbog povrede ili nekog drugog opravdanog razloga spriječen igrati u određenom periodu dužan je o tome obavijestiti voditelja.
Klub nagrađuje sportskim trofejima:
-tri prvoplasirana
-tri najbolje plasirana igrača starija od 50 godina
Prigovore rješava voditelj i njegova je odluka konačna.

I GRUPA

1. Robert Tarandek (091/5632313)
2. Gianfranco Opezzo (0039/40/54425)
3. Srđan Filipović (091/2060455)
4. Robi Zahtila(0981743908)
5. Valter Vlačić (091/2117324) (ODUSTAO)
6. Gracijano Radetić (091/516 5396)
7. Željko Simčić (098/9898533)
8. Krešimir Pavlović (098/398003)
9. Nenad Buvinić (098/421538)
10. Siniša Čubrić (095/5191004)
11. Livio Janko (095/9016025)
12. Ivan Zorić (098/973606)
13. Ivo Štucin (00386/41/746296)
.
I kolo do 1.4.

Tarandek-slobodan
Opezzo-Štucin 2:1 (6:1, 4:6, 5:10)
S.Filipović-Zorić 2:0 (6:4, 6:1)
Zahtila-Janko 1:2 (6:1, 2:6, 7:10)
Ćubrić-slobodan
Radetić-N.Buvinić 0:2 (6:7, 2:6)
Simčić-Pavlović 2:0 (6:4, 6:3)

II kolo do 10.4

Pavlović-slobodan
N.Buvinić-Simčić 0:2 (3:6, 1:6)
Čubrić-Radetić 2:0 (6:4, 7:5)
Janko-slobodan
Zorić-Zahtila 0:2 (2:6, 1:6)
Štucin-S.Filipović 0:2 (2:6, 6:7)
Tarandek-Opezzo 2:0 (6:2, 6:1)

III kolo do 20.4.

Opezzo-slobodan
S.Filipović-Tarandek
Zahtila-Štucin
Zorić-slobodan
Radetić-Janko 0:2 (2:6 .1:6)
Simčić-Čubrić 2:0 (7:6, 6:3)
Pavlović-N.Buvinić 2:1 (6:4, 4:6, 10:5)

IV kolo do 1.5.

N.Buvinić-slobodan
Čubrić-Pavlović 0:2 (3:6, 1:6)
Janko-Simčić
Zorić-Radetić 2:0 (6:3, 6:3)
Štucin-slobodan
Tarandek-Zahtila 2:0 (6:2, 6:2)
Opezzo-S.Filipović 2:1 (4:6, 6:3, 10:8)

V kolo do 15.5.

S.Filipović-slobodan
Zahtila-Opezzo
Tarandek-slobodan
Radetić-Štucin
Simčić-Zorić 2:0 (6:1, 6:2)
Pavlović-Janko
N.Buvinić-Čubrić 0:2 (4:6, 4:6)

VI kolo do 1.6.

Čubrić-slobodan
Janko-N.Buvinić
Zorić-Pavlović
Štucin-Simčić
Tarandek-Radetić
Opezzo-slobodan
S.Filipović-Zahtila

VII kolo do 10.6.

Zahtila-slobodan
S.Filipović-slobodan
Radetić-Opezzo
Simčić-Tarandek 2:1 (4:6, 6:1, 10:6)
Pavlović-Štucin 2:1 (6:4, 6:7, 10:6)
N.Buvinić-Zorić
Čubrić-Janko

VIII kolo do 20.6.

Janko-slobodan
Zorić-Čubrić
Štucin-N.Buvinić 0:2 (4:6, 4:6)
Tarandek-Pavlović
Opezzo-Simčić
S.Filipović-Radetić
Zahtila-slobodan

IX kolo do 1. 7.

Radetić-Zahtila
Simčić-S.Filipović
Pavlović-Opezzo
N.Buvinić-Tarandek
Čubrić-Štucin
Janko-Zorić 2:0 (6:3, 6:3)

X kolo do 1.9.

Zorić-slobodan
Štucin-Janko
Tarandek-Čubrić
Opezzo-N.Buvinić
S.Filipović-Pavlović
Zahtila-Simčić
Radetić-slobodan

XI kolo do 10. 9.

Radetić-slobodan
Simčić-slobodan
Pavlović-Zahtila
N.Buvinić-S.Filipović
Čubrić-Opezzo
Janko-Tarandek
Zorić-Štucin

XII kolo do 20.9.

Štucin-slobodan
Tarandek-Zorić
Opezzo-Janko 0:2 (3:6, 2:6)
S.Filipović-Čubrić
Zahtila-N.Buvinić
Pavlović-slobodan
Radetić-Simčić 0:2 (0:6, 0:6)

XIII kolo 1.10.

Simčić-slobodan
Pavlović-Radetić
N.Buvinić-slobodan
Čubrić-Zahtila
Janko-S.Filipović 2:0 (6:3, 6:3)
Zorić-Opezzo
Štucin-Tarandek

II GRUPA

1. Kristijan Ključarić (091/2741991)
2. Robi Jušić (098/1811464)
3. Mario Manojlović (098/334870)
4. Marin Buvinić (098/8228683)
5. Goran Colarić (091/4433439) (ODUSTAO)
6. Stjepan Pintarić (098/676213)
7. Stelio Tenčić (097/6799020)
8. Fikret Ćatić (098/258735)
9. Anto Vidović (091/2530384)
10. Luka Jercog (091/5610259)
11. Slobodan Kalanj (098/690936)
12. Alen Greblo (099/4220007) (ODUSTAO)
13. Vedran Filipović ( 091/1446111)


I kolo do 1.4.

Ključarić-slobodan
Jušić-V.Filipović 2:0 (6:4, 6:2)
Manojlović-slobodan
M.Buvinić-Kalanj 2:0 (6:3, 6:3)
Jercog-slobodan
Pintarić-Vidović
Tenčić-Ćatić 0:2 (4:6, 4:6)


II kolo do 10.4.

Ćatić-slobodan
Vidović-Tenčić 2:0 (6:4, 6:2)
Jercog-Pintarić 2:0 (6:2, 6:0)
Kalanj-slobodan
M.Buvinić-slobodan
V.Filipović-Manojlović 2:1 (2:6, 7:5, 10:5)
Ključarić-Jušić 2:0 (6:3, 6:4)

III kolo do 20.4.

Jušić-slobodan
Manojlović-Ključarić 0:2 (6:7, 0:6)
M.Buvinić-V.Filipović 0:2 (5:7, 4:6)
Pintarić-Kalanj1:2 (6:4,4:6, 8:10)
Tenčić-Jercog 0:2 (3:6, 1:6)
Ćatić-Vidović 0:2 (2:6, 1:6)

IV kolo do 1.5.

Vidović-slobodan
Jercog-Ćatić 2:0 (7:6, 6:0)
Kalanj-Tenčić 0:2 (3:6. 5:7)
Pintarić-slobodan
V.Filipović-slobodan
Ključarić-M.Buvinić 2:0 (6:2, 6:2)
Jušić-Manojlović 1:2 (1:6, 6:4, 5:10)

V kolo do 15.5.

Manojlović-slobodan
M.Buvinić-Jušić
Ključarić-slobodan
Pintarić-V.Filipović 0:2 (3:6 ,1:6)
Tenčić-slobodan
Ćatić-Kalanj 2:0 (6:3, 6:1)
Vidović-Jercog

VI kolo do 1.6.

Jercog-slobodan
Kalanj-Vidović
Ćatić-slobodan
V.Filipović-Tenčić 1:2 (2:6, 6:4, 5:10)
Ključarić-Pintarić 2:0 (6:2, 6:0)
Jušić-slobodan
Manojlović-M.Buvinić 2:0 (6:1, 7:6)

VII kolo do 10.6.

M.Buvinić-slobodan
Manojlović-slobodan
Pintarić-Jušić
Tenčić-Ključarić 0:2 (0:6, 0:6)
Ćatić-V.Filipović 1:2 (6:1, 2:6, 7:10)
Vidović-slobodan
Jercog-Kalanj

VIII kolo do 20. 6.

Kalanj-slobodan
Jercog-slobodan
V.Filipović-Vidović
Ključarić-Ćatić 2:0 (6:3, 6:1)
Jušić-Tenčić
Manojlović-Pintarić 2:0(6:3, 6:0)
M.Buvinić-slobodan

IX kolo do 1. 7.

Pintarić-M.Buvinić 0:2 (2:6 ,2:6)
Tenčić-Manojlović
Ćatić-Jušić
Vidović-Ključarić
Jercog-V.Filipović
Kalanj-slobodan

X kolo do 1.9.

V.Filipović-Kalanj
Ključarić-Jercog
Jušić-Vidović
Manojlović-Ćatić
M.Buvinić-Tenčić
Pintarić-slobodan

XI kolo do 10. 9.

Pintarić-slobodan
Tenčić-slobodan
Ćatić-M.Buvinić
Vidović-Manojlović
Jercog-Jušić
Kalanj-Ključarić
V.Filipović-slobodan

XII kolo do 20.9.

V.Filipović-slobodan
Ključarić-slobodan
Jušić-Kalanj
Manojlović-Jercog
M.Buvinić-Vidović 2:1 (7:6, 4:6, 10:8)
Ćatić-slobodan
Pintarić-Tenčić

XIII kolo do 1. 10.

Tenčić-slobodan
Ćatić-Pintarić
Vidović-slobodan
Jercog-M.Buvinić
Kalanj-Manojlović
Jušić-slobodan
V.Filipović-Ključarić 2:0 (6:3, 6:4)