Klupska singl liga 2018

Objava 27.06.2018.

KLUPSKA SINGL LIGA 2018. GODINA

AŽURIRANO 27/06/2018


Obzirom na broj prijavljenih igrača liga se odigrava na način da su igrači podijeljeni u dvije grupe te će svaki igrač odigrati 10 mečeva u grupi.
Mečevi se igraju na dva dobijena seta, umjesto trećeg seta igra se produženi tie-break do 10.
Rezultat prijavljuje pobjednik isključivo SMS-om na 098/334-870 ili na mail: mario.manojlovic.2@gmail.com
Teren se ne plaća, a domaćin (prvonavedeni igrač u rasporedu) organizira meč i donosi nove loptice, te časti pićem.
Pobjeda u grupi donosi 3 boda, poraz rezultatom 1:2 1 bod, a poraz rezultatom 0:2 0 bodova.
Poredak u grupi se određuje:
1. brojem bodova
2. u slučaju istog broja bodova međusobnim susretom
3. u slučaju kruga 3 ili više igrača sa istim brojem bodova omjerom setova ili gemova u međusobnim susretima, a potom omjerom setova ili gemova sa ostalim igračima u grupi
Po završetku natjecanja po grupama, razigrava se za poredak i to prvi iz prve grupe protiv prvog iz druge grupe za 1. mjesto i tako redom: 2-2, 3-3 itd.
Igrači koji bez opravdanog razloga ne budu odigravali svoje mečeve biti će brisani odlukom voditelja. Ukoliko meč aktualnog kola nije moguće odigrati zbog opravdane spriječenosti jednog od igrača, onaj igrač koji je u mogućnosti igrati dužan je pokušati odigrati neki od slijedećih mečeva po rasporedu.
Mečevi se mogu po dogovoru igrača odigrati i prije određenog termina, a moraju se odigrati ako jedan od igrača zna da će biti zauzet u vrijeme kada bi meč trebalo odigrati.
Igrač koji je zbog povrede ili nekog drugog opravdanog razloga spriječen igrati u određenom periodu dužan je o tome obavijestiti voditelja.
Svaki igrač može predati neograničeni broj mečeva.
Igrač koji do 1. 9. 2018. godine ne odigra najmanje 5 mečeva (iz bilo kojeg kola) automatski se briše iz rasporeda. Neodigranim mečevima se ne smatraju predani mečevi.
Klub nagrađuje sportskim trofejima:
-tri prvoplasirana
-tri najbolje plasirana igrača starija od 50 godina
Prigovore rješava voditelj i njegova je odluka konačna.

I GRUPA

1. Drago Laganis (095/9063344)
2. Robi Zahtila(0981743908)
3. Krešimir Pavlović (098/398003)
4. Vedran Filipović ( 091/1446111)
5. Siniša Čubrić (095/5191004)
6. Robi Jušić (098/1811464)
7. Željko Simčić (098/9898533)
8. Marjan Ritonja (00386/51/693205)
9. Ivan Zorić (098/973606)
10. Srđan Filipović (091/2060455)
11. Stjepan Pintarić (098/676213)

I kolo do 10.4.

Laganis-slobodan
Zahtila-Pintarić 2:0 (6:1, 6:1)
Pavlović-Filipović S.
Filipović V.-Zorić
Čubrić-Ritonja 2:0 (6:3, 6:0)
Jušić-Simčić 0:2 (0:6, 0:6)

II kolo do 25.4

Simčić-slobodan
Ritonja-Jušić 0:2 (0:6, 4:6)
Zorić-Čubrić 0:2 (3:6, 3:6)
Filipović S.-Filipović V.
Pintarić-Pavlović 0:2 (3:6, 1:6)
Laganis-Zahtila 2:0 (7:5, 6:1)

III kolo do 10.5.

Zahtila-slobodan
Pavlović-Laganis
Filipović V.-Pintarić
Čubrić-Filipović S.2:1 (6:4, 4:6, 10:5)
Jušić-Zorić 2:0 (6:2, 6:4)
Simčić-Ritonja 2:0 (6:0, 6:0)

IV kolo do 25.5.

Ritonja-slobodan
Zorić-Simčić 0:2 (0:6, 0:6)
Filipović S.-Jušić
Pintarić-Čubrić
Laganis-Filipović 2:0 (6:1, 6:2)
Zahtila-Pavlović 2:0 (6:2, 6:4)

V kolo do 10.6.

Pavlović-slobodan
Filipović V.-Zahtila
Čubrić-Laganis
Jušić-Pintarić
Simčić-Filipović S.
Ritonja-Zorić

VI kolo do 25.6.

Zorić-slobodan
Filipović S.-Ritonja
Pintarić-Simčić 0:2 (1:6, 2:6)
Laganis-Jušić 2:0 (6:1, 6:1)
Zahtila-Čubrić 0:2 (2:6, 3:6)
Pavlović-Filipović V.

VII kolo do 10.7.

Filipović V-slobodan
Čubrić-Pavlović
Jušić-Zahtila 0:2 (3:6, 1:6)
Simčić-Laganis
Ritonja-Pintarić
Zorić-Filipović S.


VIII kolo do 1.8.

Filipović S.-slobodan
Pintarić-Zorić
Laganis-Ritonja
Zahtila-Simčić
Pavlović-Jušić
Filipović V-Čubrić

IX kolo do 15. 8.

Čubrić-slobodan
Jušić-Filipović V.
Simčić-Pavlović
Ritonja-Zahtila
Zorić-Laganis 0:2 (2:6, 3:6)
Filipović S.-Pintarić

X kolo do 1.9.

Pintarić-slobodan
Laganis-Filipović S.
Zahtila-Zorić
Pavlović-Ritonja
Filipović V.-Simčić
Čubrić-Jušić 2:1 (6:1, 6:7, 10:5)

XI kolo do 15. 9.

Jušić-slobodan
Simčić-Čubrić
Ritonja-Filipović V.
Zorić-Pavlović
Filipović S-Zahtila
Pintarić-Laganis

II GRUPA

1. Luka Jercog (091/5610259)
2. Kristijan Ključarić (091/2741991)
3. Mario Manojlović (098/334870)
4. Marin Buvinić (098/8228683)
5. Robert Tarandek (091/5632313)
6. Ivo Štucin (00386/41/746296)
7. Fikret Ćatić (098/258735)
8. Anto Vidović (091/2530384)
9. Slobodan Kalanj (098/690936)
10. Valter Vlačić (091/2117324)
11. Nenad Buvinić (098/421538)

I kolo do 10.4.

Tarandek-Kalanj 2:0 (6:2, 6:2)
Vidović-Čatić 2:0 (6:4, 6:4)
Ključarić-Vlačić 2:0 (6:4, 6:1)
Buvinić M.-Buvinić N. 1:2 (1:6, 6:2, 11:13)
Manojlović-Štucin 2:1 (4:6, 6:4, 10:1)

II kolo do 25.4.

Štucin-slobodan
Buvinić N.-Manojlović 0:2 (2:6, 2:6)
Vlačić-Buvinić M. 1:2 (6:1, 4:6, 7:10)
Ćatić-Ključarić 0:2 (5:7, 4:6)
Kalanj-Vidović
Jercog-Tarandek

III kolo do 10.5.

Tarandek-slobodan
Vidović-Jercog
Ključarić-Kalanj 2:0 (6:3, 6:3)
Buvinić M.-Ćatić 2:1 (3:6, 7:6, 10:5)
Manojlović-Vlačić 0:2 (5:7, 4:6)
Štucin-Buvinić N.

IV kolo do 25.5.

Buvinić N-slobodan
Vlačić-Štucin 2:0 (6:4, 6:3)
Ćatić-Manojlović
Kalanj-Buvinić M.
Jercog-Ključarić
Tarandek-Vidović

V kolo do 10.6.

Vidović-slobodan
Ključarić-Tarandek 2:0 (6:4, 6:2)
Buvinić M.-Jercog
Manojlović-Kalanj 2:0 (7:6, 6:3)
Štucin-Ćatić
Buvinić N.-Vlačić

VI kolo do 25.6.

Vlačić-slobodan
Ćatić-Buvinić
Kalanj-Štucin
Jercog-Manojlović
Tarandek-Buvinić M.
Vidović-Ključarić

VII kolo do 10.7.

Ključarić-slobodan
Buvinić M.-Vidović
Manojlović-Tarandek
Štucin-Jercog
Buvinić N.-Kalanj 1:2 (7:6, 3:6, 7:10)
Vlačić-Ćatić

VIII kolo do 1. 8.

Ćatić-slobodan
Kalanj-Vlačić
Jercog-Buvinić N.
Tarandek-Štucin
Vidović-Manojlović
Ključarić-Buvinić M. 2:0 (6:2, 6:2)

IX kolo do 15. 8.

Buvinić M-slobodan
Manojlović-Ključarić 0:2 (3:6, 4:6)
Štucin-Vidović
Buvinić N.-Tarandek
Vlačić-Jercog
Ćatić-Kalanj

X kolo do 1.9.

Kalanj-slobodan
Jercog-Ćatić
Tarandek-Vlačić
Vidović-Buvinić N.
Ključarić-Štucin
Buvinić M.-Manojlović 2:1 (6:3, 1:6, 10:8)

XI kolo do 15. 9.

Manojlović-slobodan
Štucin-Buvinić M.
Buvinić N.-Ključarić
Vlačić-Vidović 2:0 (6:4, 6:2)
Ćatić-Tarandek
Kalanj-Jercog