Ljetna liga parova 2018

Objava 27.06.2018.

LJETNA LIGA PAROVA 2018. godine

AŽURIRANO 27/06/2018

Liga se odigrava u dvije grupe.
Poredak u grupi se određuje:
1. brojem bodova
2. u slučaju istog broja bodova međusobnim susretom
3. u slučaju kruga 3 ili više parova sa istim brojem bodova omjerom setova ili gemova u međusobnim susretima ili omjerom setova ili gemova sa ostalim parovima
Pobjeda donosi 3 boda, poraz rezultatom 1:2 donosi poraženima 1 bod.
Po završetku natjecanja po grupama razigrava se za poredak na način da 1-4 plasirani iz svake grupe formiraju grupu za poredak od 1-8 mjesta (rezultati iz grupa se prenose, a u pogledu bodovanja vrijedi isto kao i za natjecanje u grupama).
Petoplasirani iz jedne grupe razigravaju sa petoplasiranim za 9-10 mjesto, šestoplasirani za 11-12 mjesto i tako redom.
Za mečeve lige teren se ne plaća.
Igra se na dva dobijena seta.
Pobjednici prijavljuju rezultat SMS porukom na 098/334-870 ili na e-mail: mario.manojlovic.2@gmail.com.
Domaćini osiguravaju teren i loptice i časte pićem, a voditelja lige obaviještavaju i o nemogućnosti organiziranja meča u terminima i o razlozima.
Parovi koji bez opravdanog razloga ne budu odigravali mečeve u terminima biti će brisani iz rasporeda.
Par koji do 20. 7. 2018. godine ne odigra najmanje 4 meča (iz bilo kojeg kola) briše se iz rasporeda i smatra se da je odustao od lige, a svi rezultati toga para se brišu.
Svaki par može predati neograničeni broj mečeva i o tome obavijestiti voditelja lige.
O nemogućnosti igranja u nekom periodu je potrebno obavijestiti voditelja lige.

I GRUPA

1. Igor Lavrnić(098/647-537)/Željko Kleut (091/796-0571)
2. Robert Tarandek(091/5632313)/Marko Matajija (091/544-9719)
3. Momo Zarubica/ Goran Marić (099/2392620 ili 752-116)
4. Brane Plešinc(00386/31/260609)/Željko Simčić (098/9898533)
5. Ivan Zorić(098/978-3606)/Drago Laganis (095/906-3344)
6. Srđan Filipović(091/206-0455)/Vedran Filipović
7. Zoran Begović(095/8118397)/ Dobriša Dedić (091/250-4712)
8. Stjepan Pintarić(098/676213)/Goran Milanović
9. Vladimir Marušić(098/966-0703)/Bruno Širol (098/255-057)
10. Darko Rohlik(091/2743143)/Zlatko Cerovac (0989177130)
11. Zlatko Selar(099/4161106)/Goran Travaš (098/211046)

 

I kolo do 10. 4. 2018.
Lavrnić/Kleut - slobodni
Tarandek/Matajija-Selar/Travaš 2:0 (6:1, 6:2)
Zarubica/Marić-Rohlik/Cerovac
Plešinc/Simčić-Marušić/Širol 2:0 (6:1, 6:1)
Zorić/Laganis-Pintarić/Milanović 2:0 (6:1, 6:0)
Filipović/Filipović-Begović/Dedić

II kolo do 25. 4. 2018. godine
Begović/Dedić-slobodni
Pintarić/Milanović-Filipović/Filipović 0:2 (5:7, 3:6 )
Marušić/Širol-Zorić/Laganis 0:2 (2:6, 2:6)
Rohlik/Cerovac-Plešinc/Simčić 0:2 (0:6, 0:6 b.b.)
Selar/Travaš-Zarubica/Marić
Lavrnić/Kleut-Tarandek/Matajija 0:2 (1:6. 2:6)

III do 5. 5. 2018.
Tarandek/Matajija-slobodni
Zarubica/Marić-Lavrnić/Kleut
Plešinc/Simčić-Selar/Travaš 2:0 (6:0, 6:1)
Zorić/Laganis-Rohlik/Cerovac 2:0 (6:0, 6:0 b.b)
Filipović/Filipović-Marušić/Širol 2:0 (6:2, 6:3)
Begović/Dedić-Pintarić/Milanović

IV kolo do 20. 5. 2018.
Pintarić/Milanović-slobodni
Marušić/Širol-Begović/Dedić
Rohlik/Cerovac-Filipović/Filipović
Selar/Travaš-Zorić/Laganis 0:2 (2:6, 2:6)
Lavrnić/Kleut-Plešinc/Simčić 0:2 ( 2:6, 1:6)
Tarandek/Matajija-Zarubica/Marić

V kolo do 5. 6. 2018.
Zarubica/Marić-slobodni
Plešinc/Simčić-Tarandek/Matajija 1:2 (6:7, 6:4, 2:6)
Zorić/Laganis-Lavrnić/Kleut 2:0 (6:2, 6:2)
Filipović/Filipović-Selar/Travaš 2:1 (4:6, 6:0, 6:4)
Begović/Dedić-Rohlik/Cerovac
Pintarić/Milanović-Marušić/Širol 2:1 (6:4, 0:6, 6:4)

VI kolo do 20. 6. 2018.
Marušić/Širol-slobodni
Rohlik/Cerovac-Pintarić/Milanović
Selar/Travaš-Begović/Dedić
Lavrnić/Kleut-Filipović/Filipović
Tarandek/Matajija-Zorić/Laganis
Zarubica/Marić-Plešinc/Simčić

VII kolo do 5. 7. 2018.
Plešinc/Simčić-slobodni
Zorić/Laganis-Zarubica/Marić
Filipović/Filipović-Tarandek/Matajija 0:2 (1:6, 2:6)
Begović/Dedić-Lavrnić/Kleut
Pintarić/Milanović-Selar/Travaš
Marušić/Širol-Rohlik/Cerovac 2:0 (6:4, 6:3)

VIII kolo do 20.7.2018
Rohlik/Cerovac-slobodni
Selar/travaš-Marušić/Širol 0:2 (0:6, 3:6)
Lavrnić/Kleut-Pintarić/Milanović
Tarandek/Matajija-Begović/Dedić
Zarubica/Marić-Filipović/Filipović
Plešinc/Simčić-Zorić/Laganis

IX kolo do 5.8.2018.
Zorić/Laganis-slobodni
Filipović/filipović-Plešinc/Simčić 0:2 (1:6, 4:6)
Begović/Dedić-Zarubica/Marić
Pintarić/Milanović-Tarandek/Matajija 0:2 (0:6, 1:6)
Marušić/Širol-Lavrnić/Kleut
Rohlik/Cerovac-Selar/Travaš

X kolo do 20.8.2018.

Selar/Travaš-slobodni
Lavrnić/Kleut-Rohlik/Cerovac
Tarandek/Matajija-Marušić/Širol
Zarubica/Marić-Pintarić/Milanović
Plešinc/Simčić-Begović/Dedić 2:0 (6:3, 6:1)
Zorić/Laganis-Filipović/Filipović

XI kolo do 5.9.2018.

Filipović/Filipović-slobodni
Begović/Dedić-Zorić/Laganis
Pintarić/Milanović-Plešinc/Simčić 0:2 (0:6, 2:6)
Marušić/Širol-Zarubica/Marić
Rohlik/Cerovac-Tarandek/Matajija
Selar/Travaš-Lavrnić/Kleut

II GRUPA

1. Kristijan Ključarić(091/274-1991)/Robi Zahtila(098/1743908)
2.Valter Vlačić(091/211-7324)/Nenad Buvinić(098/421-538)
3. Dario Svetlic(098/420-525)Gracijano Radetić(091/516-5396)
4. Fikret Ćatić(098/258-735)/Mario Manojlović(098/334-870)
5. Danilo Kraljević (098/334-296)/Loris Titonel (098/314-617)
6. Siniša Čubrić(095/519-1004)/Stelio Tenčić(097/679-9020)
7. Anto Vidović(091/2530384)/Marin Buvinić (0958228683)
8. Livio Janko (095/901-6025)/Slobodan Kalanj(098/690-936)
9. Doriano Bertoša (098254377)/Josip Fabac(0989048306)
10. Dušan Koraca(091/151 2811)/Boris Višković(091 266 4001)
11. Marina Duić Manojlović(0992077707)/Aleksandra Filipović

I kolo do 10. 4. 2018.
Ključarić/Zahtila-slobodni
Vlačić/Buvinić-Manojlović/Filipović 2:0 (6:1, 6:1)
Svetlic/Radetić-Koraca/Višković 2:1 (5:7, 6:1, ret.)
Ćatić/Manojlović-Bertoša/Fabac
Kraljević/Titonel-Janko/Kalanj 0:2 (0:6, 3:6)
Čubrić/Tenčić-Vidović/Buvinić 2:0 (6:3, 6:0)

II kolo do 25. 4. 2018. godine
Vidović/Buvinić-slobodni
Janko/Kalanj-Čubrić/Tenčić 0:2 (1:6, 4:6)
Bertoša/Fabac-Kraljević/Titonel 0:2 (1:6. 1:6)
Koraca/Višković-Ćatić/Manojlović 0:2 (0:6, 1:6)
Manojlović/Filipović-Svetlic/Radetić 0:2 (1:6, 1:6)
Ključarić/Zahtila-Vlačić/Buvinić 2:0 (6:2, 6:4)

III do 5. 5. 2018.

Vlačić/Buvinić-slobodni
Svetlic/Radetić-Ključarić/Zahtila 0:2 (1:6. 1:6)
Ćatić/Manojlović-Manojlović/Filipović 2:0 (6:0, 6:2)
Kraljević/Titonel-Koraca/Višković 2:0 (6:3, 6:1)
Čubrić/Tenčić-Bertoša/Fabac
Vidović/Buvinić-Janko/Kalanj 1:2 (6:2, 4:6, 3:6 )

IV kolo do 20. 5. 2018.
Janko/Kalanj-slobodni
Bertoša/Fabac-Vidović/Buvinić
Koraca/Višković-Čubrić/Tenčić
Manojlović/Filipović-Kraljević/Titonel 0:2 (0:6, 1:6)
Ključarić/Zahtila-Ćatić/Manojlović 2:0 (6:4, 6:0)
Vlačić/Buvinić-Svetlic/Radetić 2:0 (7:5, 6:2)

V kolo do 5. 6. 2018.
Svetlic/Radetić-slobodni
Ćatić/Manojlović-Vlačić/Buvinić
Kraljević/Titonel-Ključarić/Zahtila 0:2 (0:6, 0:6)
Čubrić/Tenčić-Manojlović/Filipović
Vidović/Buvinić-Koraca/Višković
Janko/Kalanj-Bertoša/Fabac

VI kolo do 20. 6. 2018.
Bertoša/Fabac-slobodni
Koraca/Višković-Janko/Kalanj
Manojlović/Filipović-Vidović/Buvinić 0:2 (1:6, 1:6)
Ključarić/Zahtila-Čubrić/Tenčić 2:0 (6:4, 6:2)
Vlačić/Buvinić-Kraljević/Titonel 2:0 (7:5, 6:1)
Svetlic/Radetić-Ćatić/Manojlović 0:2 (2:6, 1:6)

VII kolo do 5. 7. 2018.
Ćatić/Manojlović-slobodni
Kraljević/Titonel-Svetlic/Radetić 2:1 (1:6, 6:3, 6:1)
Čubrić/Tenčić-Vlačić/Buvinić 2:1 (6:7, 6:4, 6:2)
Vidović/Buvinić-Ključarić/Zahtila 0:2 (2:6, 4:6)
Janko/Kalanj-Manojlović/Filipović
Bertoša/Fabac-Koraca/Višković

VIII kolo do 20.7.2018
Koraca/Višković-slobodni
Manojlović/Filipović-Bertoša/Fabac 0:2 (4:6, 1:6)
Ključarić/Zahtila-Janko/Kalanj 2:0 (6:0, 6:1)
Vlačić/Buvinić-Vidović/Buvinić
Svetlic/Radetić-Čubrić/Tenčić
Ćatić/Manojlović-Kraljević/Titonel 2:1 (4:6, 6:3, 6:4)

IX kolo do 5.8.2018.
Kraljević/Titonel-slobodni
Čubrić/Tenčić-Ćatić/Manojlović 1:2 (4:6, 7:5, 5:7)
Vidović/Buvinić-Svetlic/Radetić
Janko/Kalanj-Vlačić/Buvinić
Bertoša/Fabac-Ključarić/Zahtila
Koraca/Višković-Manojlović/Filipović

X kolo do 20. 8.2018.
Manojlović/Filipović-slobodne
Ključarić/Zahtila-Koraca/višković
Vlačić/Buvinić-Bertoša/Fabac
Svetlic/Radetić-Janko/Kalanj
Ćatić/Manojlović-Vidović/Buvinić
Kraljević/Titonel-Čubrić/Tenčić 0:2 (0:6, 6:7)

XI kolo do 5. 9. 2018.
Čubrić/Tenčić-slobodni
Vidović/Buvinić-Kraljević/Titonel 2:1 (7:6, 0:6, 6:2)
Janko/Kalanj-Ćatić/Manojlović 2:1 (4:6, 7:5, 7:6)
Bertoša/Fabac-Svetlic/Radetić
Koraca/Višković-Vlačić/Buvinić
Manojlović/Filipović-Ključarić/Zahtila